Ana Sayfa  | Yardım  | İletişim       Antoloji'de arayın:  
Antoloji.com   ŞiirKitapŞarkılarResimForumNedir?E-KartÜyelerGruplarSMS
Kültür ve Sanat Etkinlikleri Tüm Kültür ve Sanat Etkinlikleri
 Etkinlik Ana Sayfa
  - Konser (77)
  - Sergi (72)
  - Tiyatro (71)
  - Fuar (15)
  - Çocuklar İçin (14)
  - Yarışma (14)
  - Opera - Bale (9)
  - Kurs (7)
  - Dans (6)
  - Festival (6)
  - Sinema (6)
  - Konferans - Seminer (4)
  - Gösteri (3)
  - Söyleşi (3)
  - Gezi (1)
  - Program (1)
  - Spor (1)
 
 
Kültür - Sanat etkinliğinize Antoloji'de yer verilmesini
ister misiniz?
  Burak Sarıca 'Otuz Saniye'Genç kuşak fotoğraf sanatçılarından Burak Sarıca`nın, 30' (Otuz Saniye) isimli fotoğraf sergisi izlenebilir.

Tarih : 3 - 21 Mart 2009
Yer : Beşiktaş Sanat Galerisi
Şehir : İstanbul Avrupa


Genç kuşak fotoğraf sanatçılarından Burak Sarıca`nın, 30' (Otuz Saniye) isimli fotoğraf sergisi 3 Mart 2009 Salı günü Beşiktaş Sanat Galerisi`nde açıldı.Sergi 21 Mart 2009 Cumartesi gününe kadar izlenebilir.Sergideki fotoğrafların satışından elde edilecek gelir, maddi imkansızlıklar nedeniyle okuyamayan çocuklarımızın eğitimini desteklemek için bu yıl 15. yılını kutlayan TOÇEV`e(Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) bağışlanıyor.
Sürekli hareket halinde olan yeryüzünün, suyun ve bulutların kontrol dışı hareketini 30 saniye gibi kısa bir zaman dilimi içine hapseden Burak Sarıca, doğayı ve zamanı yeniden sorgulama yoluna gidiyor. Doğanın herhangi bir anını değil de, deyim yerindeyse doğanın `devinimini` yakalamanın peşinde olan fotoğrafçı, dünyanın ıssız köşelerinde iki buçuk yıla yayılan bir çalışma sonucunda, bu özel serginin fotoğraflarını ortaya çıkardı.

Yer: Beşiktaş Sanat Galerisi
Tarihler: 03.03.2009-21.03.2009
Telefon: 0212 351 93 90
Adres: Aytar Cad. Başlık Sok. No:1 Nisbetiye BeşiktaşAynı türdeki diğer etkinlikler
  - tiklayin - Bu sayfaya link ver - tiklayin - Bu sayfayı birine gönder Bu sayfada hata var!  

(c) Antoloji.Com, 2007. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Antoloji.Com'a aittir. Sitemizde yer alan şiirlerin telif hakları şairlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Yayın Hakkı Notu. Şu anda buradasınız:


18.03.2009 23:25:11

  » Ana Sayfa  » Şiir  » Kitap  » Etkinlikler  » Şarkı Sözleri  » Resim  » Forum  » Antoloji Kulübü  » Gruplar  » SMS  » Yardım  » İletişim

 Antoloji.Com   » Hakkında   » Künye   » Yardım   » İletişim